Mistrz Ceremoni

ŚLUB HUMANISTYCZNY

Czym jest Ceremonia Ślubu Humanistycznego? 
Najprościej jest to zastąpienie ceremonii religijną, ceremonią humanistyczną. Podczas mowy ślubnej mistrz ceremonii, opowiada o Was bardzo indywidualnie, jednak tematem przewodnim jest Wasz związek i relacja. Nie brakuje wzniosłych momentów, kiedy z każdym słowem wiadomo coraz więcej o Was samych. Nie zawsze potrzeba wielkiej pompy i wielu gości aby wyznać sobie miłość. Czasem wystarczy najbliższe grono przyjaciół i rodziny. Zjawiskowe miejsce lub czasem wręcz na odwrót. Warto rozpatrzyć opcję ślubu humanistycznego, jako coś innego i bardzo indywidualnego. 

Ślub Humanistyczny to niezwykłe wydarzenie w życiu każdej Młodej Pary. Na samym początku warto zaznaczyć, że w Polsce Ślub Humanistyczny nie jest jednoznaczny ze ślubem w Urzędzie Stanu Cywilnego czy Ślubem Konkordatowym. Podczas samej ceremonii skupiamy się na Was jako na ludziach i na tej chwili, która jest przełomowa w Waszym życiu. Pomagam Wam powiedzieć to, co czasem oczywiste a jednak trudno to opisać. 

Moje doświadczenie z komercyjnych eventów przekładam na scenariusze Ceremonii Ślubu Humanistycznego. Pragnę przedstawić Wam możliwości, jakie daje powołanie mnie jako Mistrza Ceremonii Ślubu Humanistycznego. Takie wystąpienia są dla mnie kwintesencją konferansjerki. Każde słowo jest bardzo ważne, i nie ma miejsca na jakiekolwiek improwizacje. Jednocześnie tworząc Ślub Humanistyczny możemy puścić wodze fantazji. Szukając informacji na ten temat, napewno trafiliście na to, że w Wielkiej Brytanii Śluby Humanistyczne już dawno wyprzedziły standardowe śluby. Oczywiście to zależy od Państwa Młodych. To WY decydujecie jak… ja po prostu wiem, jak to zrobić. 

Przez wiele lat uczestniczyłem w wielu ceremoniach jako Mistrz Ceremonii. Niejednokrotnie w scenariuszu zostawiałem specjalne miejsce dla Kierownika USC. Ten element można zgrać, wymaga on jednak bardzo dużego doświadczenia oraz rozwagi. Ta chwila jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Warto o tym porozmawiać i zrealizować Ślub Marzeń. 

Zawsze pracując z Młodą Parą, wsłuchuję się w ich historię. Słucham o miłości i jej rozwoju. Inspiruję się tymi historiami budując scenariusz przysięgi. Ślub Humanistyczny daje Nam nieograniczone możliwości. Ślub na plaży, czy może w samym sercu puszczy, a może ślub w klimacie Indiany Jones’a – ograniczeń nie ma. To zależy TYLKO i wyłącznie od Was samych. 

Mam ponad 24 letnie doświadczenie w organizacji imprez. Tworząc scenariusz imprezy czy jej klimat, nie rozpatruje budżetów czy niemożliwości miejsca. Patrzę na to jak na film, w którym Wy gracie najważniejsze – oskarowe role. Ja na scenariusz Ślubu Humanistycznego patrzę jak na ulotną chwilę, która jest jedyną i nie można jej powtórzyć. Od tego zawsze zaczynam, tworzenie tej jednej chwili. Od Waszej opowieści…

MISTRZ CEREMONI

Jeżeli szukacie dla siebie scenariusza Ślubu Humanistycznego, który jeszcze nie powstał to śmiało napiszcie do mnie. Porozmawiajmy o tym jak chcecie to przeżyć. Skupiam się na Was jako na ludziach, którzy w wyjątkowy sposób zachowując jednak powagę wydarzenia, chcą powiedzieć sobie TAK.

Wielokrotnie realizując Ceremonie Ślubu Humianistycznego słyszałem później – Było legendarnie.

Napisz do mnie info@grzegorzkowalski.com.pl lub zadzwoń porozmawiajmy o Waszym wydarzeniu. 

Cześć, masz pytania?

Skontaktuj się ze mną!

MAIL: djgrzegorzkowalski@gmail.com

SKYPE: przem2307