O mnie

Za każdym wydarzeniem, imprezą firmową, weselem, piknikiem czy uroczystą galą stoi konferansjer 

Naturalny dar do pracy z mikrofonem odkryłem w sobie już w trakcie pracy w szkolnym radiowęźle. Wprost z niego trafiłem do szczecińskiego Radia Plama, w którym zdobywałem swoje pierwsze umiejętności, jako profesjonalny prezenter muzyczny.

W trakcie dwuletniej pracy w Plamie byłem prowadzącym i współtwórcą takich audycji jak: Prywatka w Plamie, Lista Przebojów Yummy oraz Made in Poland. W tym okresie powstał mój pseudonim – Grzegorz Kowalsky, którym posługuje się do dzisiaj. A później wielka przygoda w Radiu ABC.

Nawet nie zdawałem sobie sprawy, że w ten sposób rodzi się moja pasja do prowadzenia imprez. Z czasem stało się to moim sposobem na życie, który sprawia mi ogromną radość i pozwala zarażać nią moich Klientów podczas prowadzenia eventów.

Organizacja eventów – lubię nowe wyzwania

Po Radiu Plama przyszła kolej na agencję PolishFestival i Radio ABC, w którym doskonaliłem swoje umiejętności prezenterskie i zdobywałem nowe – z zakresu organizacji eventów. Pisałem również do kolumny muzycznej w Głosie Szczecińskim. W tym okresie doskonaliłem się także, jako profesjonalny konferansjer i sprawdziłem swoje umiejętności podczas prowadzenia swoich pierwszych dużych imprez.

Były to m.in. Festiwal Wikingów na wyspie Wolin, Najdłuższy Weekend Współczesnej Europy w roku 2000, Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach 1999 r., koncert Bajmu oraz radiowy poranek wprost z chicagowskiego oddziału radia ABC. Dzięki tym wydarzeniom upewniłem się, że prowadzenie koncertów i imprez masowych to zajęcie, w jakim doskonale się realizuje.

Tak pracuje dobry DJ

Kilka lat później, wiedzę i doświadczenie zdobyte w studiach radiowych, przeniosłem na parkiety szczecińskich lokali. Mogłem sprawdzić, jak w praktyce wygląda praca DJ’a na różnego rodzaju imprezach. Wieloletnia rezydentura DJ’ska, w takich miejscach, jak Planeta, Cafe Pub Barka, i najważniejsza, w klubie studenckim Pinokio.

Gościnne prowadziłem występy w klubach w Szczecinie i całym kraju, pozwoliły mi to poznać gusta muzyczne różnych grup odbiorców. Zdobyłem kolejne doświadczenie, które wykorzystałem później jako DJ na imprezach masowych, okolicznościowych i firmowych. Moja kariera w branży rozrywkowej coraz bardziej się rozwijała.

Przyszła pora na pracę dla angielskiej sieci Chicago Rock Cafe, prowadzenie event marketingu dla Unity Line i współpracę z agencjami eventowymi w kraju. Na moim koncie przybywało sukcesów konferansjerskich, a także produkcyjnych w zakresie organizacji eventów. Prezenter muzyczny, profesjonalny konferansjer i wodzirej to role, jakie z pasją i zaangażowaniem łączę.

Dlaczego jestem najlepszy w tym co robię?

Dbam o scenariusz

Jako profesjonalny konferansjer dbam o każdy detal scenariusza, dzięki temu wszystkie atrakcje znajdują się na miejscu i ich oprawa jest niesamowita.

Dbam o szczegóły

Niezależnie od tego, czy Twoja impreza to małe przyjęcie weselne, wielka uroczysta gala z międzynarodowymi gośćmi, czy szalone wesele. Jako Dj na Wesele zadbam o każdy detal i szczegół w scenariuszu. Dzięki ponad 21 letniemu doświadczeniu wiem jak pracować z różnymi scenariuszami imprez.

Rzetelna wycena

Pracując od wielu lat jako Konferansjer, wiem jak istotny jest budżet każdej imprezy. Niezależnie od wielkości klienta stosuje jednolite stawki. Dzięki stałej współpracy z agencjami eventowymi i impresariatami, możecie być Pańśtwo pewni, że cena odpowiada jakości.

Cześć, masz pytania?

Skontaktuj się ze mną!