PROFESJONALNY DJ NA WESELE

Obsługuję wesela oraz inne imprezy okolicznościowe jako profesjonalny DJ od kilkunastu lat. Bazując na moim doświadczeniu również jako Konferansjer, doskonale zdaję sobie sprawę, że to właśnie wesela są najtrudniejsze. Jednak również najbardziej satysfakcjonującą, formą pracy DJ’a i konferansjera. DJ na wesele to ktoś więcej niż tylko osoba puszczająca muzykę. W ogólnym rozrachunku to jego forma decyduje, czy impreza będzie udana. Wybór właściwej muzyki, zabawnych żartów bądź wciągających konkursów, to ogromna odpowiedzialność, której podoła tylko profesjonalny DJ, traktujący bycie konferansjerem jako coś więcej niż zawodowy obowiązek.

Pracując jako DJ na wesele, czy Wodzirej, niezależnie od tego, czy odbywa się ono w PoznaniuKrakowieWarszawieWrocławiu, Szczecinie, Rzeszowie czy zupełnie innej miejscowości, zawsze mam kontakt z grupą gości, w której każda z osób chciałaby usłyszeć lubiane przez siebie utwory. To w pełni zrozumiałe, dlatego staram się prowadzić imprezy tak, by zadowolić wszystkich gości, a przede wszystkim młodą parę. Czerpiąc z moich doświadczeń jako DJ i Wodzirej na wesele, mogę śmiało stwierdzić, że na tego typu wydarzeniach sprawdzają się wszystkie rodzaje muzyki, o ile tylko konferansjer potrafi stworzyć dobrą atmosferę. Do tego niezbędna jest rozbudowana wiedza muzyczna, którą profesjonalny DJ powinien nieustannie poszerzać.

DJ NA MIĘDZYNARODOWE WESELE. PROWADZENIE IMPREZY PO ANGIELSKU

Wielokrotnie miałem okazję prowadzić wesela oraz inne imprezy okolicznościowe po angielsku. Wydarzenia, podczas których bawią się goście z różnych państw, są specyficznym rodzajem imprez. Należy wówczas mieć w zanadrzu międzynarodowe hity muzyczne, a nie jedynie polskie produkcje, tak by umiejętnie wyciągnąć na parkiet wszystkich gości, niezależnie od ich pochodzenia. Profesjonalny DJ na wesele nie tylko wie jak to zrobić, ale przede wszystkim robi to umiejętnie. Miałem okazję prezentować swoje możliwości na weselach polsko-angielskich, polsko-niemieckich, a nawet angielsko-brazylijskich i francuskich. Nie wahaj się i wybierz DJ’a na wesele, który gwarantuje 100% zadowolenia, a także atrakcyjną cenę. Przeczytajcie co o mnie i międzynarodowych weselach napisał największy w Polsce ślubny portal www.weselezklasa.pl 

Osoby prywatne lub firmy zainteresowane współpracą ze mną serdecznie zapraszam do kontaktu – DJ Grzegorz Kowalsky.

DJ NA WESELE, KTÓRY PORWIE TŁUMY

W dzisiejszych czasach, bez trudu można znaleźć dziesiątki ofert, osób zajmujących się prowadzeniem wesel. Pojawia się pytanie, czy aby na pewno są to prawdziwi, profesjonalni DJ’e? Obsługa wydarzenia tak wyjątkowego wymaga obycia scenicznego oraz doświadczenia. Konsekwentnie zbierałem je na niemal stu weselach, przeze mnie obsługiwanych. Miałem okazję być konferansjerem, a także DJ’em zarówno na weselach organizowanych w dużych miastach, jak PoznańKrakówWarszawa lub Wrocław, jak i w wielu mniejszych miejscowościach. Doskonale wiem, jak rozruszać gości, a poza tym w przeciwieństwie do zespołów muzycznych, których zasób utworów jest ubogi, jestem w stanie zagrać każdą piosenkę.

Mój repertuar nie jest w żaden sposób ograniczony. To właśnie podstawowa przewaga DJ’a na wesele, nad zespołem muzycznym. Wraz z młodą parą starannie odgrywam, wcześniej zaplanowany scenariusz. Powitanie gości, pierwszy taniec, gry i zabawy związane z oczepinami – prowadzę je z pełnym zaangażowaniem, jak na profesjonalnego DJ’a przystało. Scena to moje miejsce, wkładam całe serce w realizowane przeze mnie eventy, tak by były niezapomnianym przeżyciem. DJ Grzegorz Kowalsky to gwarancja udanej zabawy.