Dla firm

GRZEGORZ KOWALSKI

OFERTA DLA FIRM

GWARANTUJĘ PROFESJONALNE I INTERESUJĄCE PROWADZENIE IMPREZ FIRMOWYCH

Od 1996 roku zajmuję się profesjonalnym prowadzeniem różnych imprez dla firm. Podczas całej mojej kariery prowadziłem ponad 1000 eventów. Przez wiele lat pracowałem w agencji eventowej, gdzie byłem odpowiedzialny za kreację i scenariusze dla bardzo wielu Klientów. Zajmowałem się szeroko pojętym event marketingiem, w czasach kiedy nie nosił on jeszcze takiego fachowego terminu. W tej chwili współpracuje z agencjami eventowymi, które szukają sprawdzonego konferansjera na wysokim poziomie oraz poszukuję nowych eventowych wyzwań.

KONFERANSJER NA IMPREZĘ FIRMOWĄ TO OSOBA Z POMYSŁEM

Jako osoba zajmująca się profesjonalnym prowadzeniem eventów do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie i nie pozwalam sobie na przypadkowość w żadnym aspekcie. W wydarzeniach, w których biorę udział jako konferansjer, razem z Klientem kreuję pewną myśl przewodnią. Każde wydarzenie w życiu firmy, instytucji jest aranżowane w konkretnym celu. Będąc konferansjerem na imprezie firmowej, dokładam wszelkich starań, aby oddać znaczenie eventu. Wartości, emocje są niesamowicie istotne, bo to właśnie dzięki nim budujemy swój biznesowy wizerunek na zewnątrz, jak i wewnątrz.

ORGANIZACJA EVENTU TO WAŻNE WYDARZENIE Z ŻYCIA FIRMY

Prowadząc imprezę firmową, kreuję jej przebieg i jednocześnie tworzę więź między mną a uczestnikami. Przybliżam to, czego nie widać na początku, a to, co stanowi największy skarb każdej firmy czy instytucji – wartości. Impreza firmowa to szczególne wydarzenie, gdzie szefowie chcą podziękować za zaangażowanie i wkład, którym wykazują się pracownicy firmy. Ja jako Konferansjer na Imprezy Firmowe doskonale wiem, jak istotna jest to kwestia.

Podczas swojej drogi zawodowej miałem okazję współtworzyć wydarzenia dla takich marek jak:

Vistula / W.Kruk

Ballantines / Wyborowa

Unimil

Pepsi

Rockwool

Ferrero

Moet

 

Bols

Johnny Walker 

Unity Line

 

Pool Spa

Allegro 

Orlen

Współpracowałem z takimi mediami jak:

TVN

Polsat

RMF FM

Radio Eska

TVP 1

Moimi klientami są:

Agencje eventowe w Polsce i w Europie

Spółki prawa handlowego

Polskie miasta

Instytucje społeczne

Instytucje finansowe

Cześć, masz pytania?

Skontaktuj się ze mną!