5 marca, 2024

Ostatnie Terminy 2024, czyli Dj na wesele po angielsku

Zapraszam do kontaktu, abyśmy razem stworzyli niezapomniane chwile na Waszym weselu, gdzie angielski i polski złączą się w harmonii muzycznych doznań.
8 stycznia, 2024

Dj Angielskojęzyczny – Unikalna Obsługa Międzynarodowych Wesel w Polsce

W dzisiejszych czasach, kiedy globalizacja staje się nieodłącznym elementem naszego życia, coraz więcej par decyduje się na organizację międzynarodowych wesel. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na usługi dostosowane do tego trendu, na polskim rynku pojawiła się innowacyjna oferta - doświadczony Dj z biegłą znajomością języka angielskiego, specjalizujący się w prowadzeniu wesel o międzynarodowym charakterze.
18 grudnia, 2023

Wedding Host czyli Dj na międzynarodowe wesele

Wedding host, to prowadzący wesele. Choć w przypadku gali oskarowej prowadzący jest najważniejszy, to wedding host ma odpowiedzialne zadanie.
29 grudnia, 2022

Podsumowanie roku 2022

To był fantastyczny a jednocześnie bardzo wymagający rok. Bardzo dziękuję wszystkim Parom Młodym oraz partnerom biznesowym za zaufanie.
19 października, 2021

Granie wesel od 25 lat

Jak wiecie zajmuję się graniem wesel od ponad 25 lat. Początki były takie, że Dj nosił wielkie kufry z płytami. Nie było wtedy, żadnych internetów, smartfonów […]
1 lipca, 2021

Muzyka na Pierwszy Taniec

O tym, że pierwszy taniec jest najważniejszy wiedzą wszyscy, którzy byli choć jeden raz na weselu. Czytając wpisy na różnych portalach dochodzę do wniosku, że wiele […]